anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Voi iubiți România?

Răspuns Câştigător
| Scharfschütze666 a răspuns:

Nope, nu iubesc aceasta tara! Toti ne freaca cum vor, asa a fost mereu de la romani la turci acuma la tarile din europa.
Patriotismul meu a murit acum multa vreme, imi este scarba sa merg pe strada si sa vad mizerie, limbaj vulgar, oameni vai de capul lor, cu autoritatile nu mai incep ca se stie deja.
Imi pare rau pentru natura care o avem, nu o meritam, dupa felul cum ne comportam si cun traim am merita traiul din tarile africane.
Dupa parerea mea singura sansa pentru salvare, este un dictator (unu asemanator cu hitler), reintoarcerea pedepsei cu moartea, eliminarea coruptiei.

| anonim_4396 explică (pentru Scharfschütze666):

Deacord cu absolut tot ce ai zis. big grin

| ubox7007 a răspuns (pentru Scharfschütze666):

Sieg Heil, meine Freunde.

| Scharfschütze666 a răspuns (pentru ubox7007):

Sieg hail! laughing

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce vina are tara ca e locuita de romanii? adu tu un popor germanic si sa vezi ce bine va vi,e o tara frumoasa cu muntii,mare,dealurii,padurii tot ce vrei,femeiile sunt frumoase,baietii o freaca mai mult pe la sala,ne imbracam in nike, adidas indiferent unde suntem si la inmormantare, ne place sa avem masinii scumpe chiar daca nu avem chiria platita la zi, ne place sa fim ca oiile, sa stam la rand, sa mintim ca nu ascultam manele etc e da fiecare e diferit adevarul e ca noi ne criticam non stop uni pe alti

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu urăsc locul, urăsc oamenii care trăiesc aici.

| Doub a răspuns:

Iubesc ţara (peisajele, resursele), dar detest oamenii, adică o parte din ei.

| RainmakerX a răspuns:

Nu o iubesc neaparat dar nici nu o urasc.
Consider ca este o tara frumoasa dar nu stim noi sa ne bucuram de ea...

| Ibrahimovic a răspuns:

Normal ca o iubesc. Infiderent unde as merge pe Globul asta, tot Romania va ramane tara in care m-am nascut si am crescut. Deci nu va fi niciodata un loc mai bun decat asta pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu, România e o țară de nimic. Urăsc din suflet țara asta. Abia aștep să plec naibii de aici.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

La fel credeam si eu frati tongue. Se poate o intrebare, cati ani ai?
PS: sunt in Italia, o yeah baby

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

18 jumate.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar de fapt imi dadeam seama happy, imi spui care user te enerveaza si de ce in mesaj, daca nu tii lene, vreau sa stiu, nu te impun, faci ce vrei

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

Eee, sunt mai multe motive pentru care unii mă enervează, gen incultură, prostie, tupeu, nepotrivire de opinii. Mai bine nu zic, nu vreau să fac o dramă din treaba asta. Oricum nici nu vreau să mai stau prea mult pe la t/a.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu aveam motive sa o fac acum 7 ani cand eram in tara, acum nici atat

| neca a răspuns:

Precum o sotie isi iubeste sotu abuziv

| Cσcσ a răspuns:

Nu! Exista tari mult mai frumoase si in care te poti distra de o mie de ori mai bine decat in Romania.

| vaporwave a răspuns:

Nu, n-o iubesc
mi se pare aiurea sa fii patriot doar pentru ca vezi doamne, aici te-ai nascut, si cica te-a crescut tara
p.s. ai tai te-au crescut

| WarriorCat a răspuns:

Da, ca Romania e acasa.

| AlexanderHamilton a răspuns:

E frumoasa tara noastra, dar oamenii nu prea.

Întrebări similare