| MeridaOcean a întrebat:

La multi ani TPU! Sunteti increzatori in noul an? Eu da, cu toate ca m-am despartit cu greu de 2012, au fost multe momente frumoase pe care nu am sa le uit.

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt optimista in noul an happy
Cu siguranta momentele frumoase nu le vei uita, dar vor veni alte momente, probabil mai frumoase in 2013:*

Un an nou fericit :*

| positivity a răspuns:

La mulți ani şi ție @ImBloodyMary.
Sincer, mă bucur că am trecut de anul 2012, dar în același timp mă sperie faptul că din ce în ce mai mult ne avântăm spre viitor. Şi va trebui să mă despart de prieteni, colegi, persoane dragi.
În anul 2012, am avut numai ghinion. Din ce motiv, nu știu! Am făcut numai tâmpenii, sincer acum.

| Pricked a răspuns:

La multi ani, ImBloodyMary!

| h3r a răspuns:

Şi eu care abia aşteptam să plece.
În schimb, sper sa uit unele momente.

Numai bine, la multi ani!

| dracu14 a răspuns:

Nu prea-mi pasa de trecut si nici de viitor prefer sa traiesc in trecut

| dracu14 a răspuns (pentru dracu14):

In prezent*, m-a luat de cap oboseala asta...

| doinitsaandronic a răspuns:

Timpul este singura ovara pe aceasta lume, savantii au descoperit milioane de lucruri dar intoarcerea timpului inapoi nu la descoperit nimeni, anul trece dar amintirile ramin indiferent cit de bune sau cit de rele au fost. Sint parte din viata noastra deaceia privirea la persoanele dragi te va face mere3u sa iti aduci aminte de acest an

| ShyBirds a răspuns:

Buna! Prima oara doresc sa iti zic si tie la multi ani! Pai anul 2012 a fost un an greu pentru mine, dar m-a ajutat mult in redescoperirea mea ca persoana, dar nu mai doresc sa extind subiectul...La multi ani si sper sa ai un an nou minunat!