| Dl.Inginer a întrebat:

Mai nou a inceput sa imi placa motocicletele, un prieten ma tot ispiteste sa imi iau una, voi cei pasionati ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Sau mai bine nu.Nu te sfatuiesc, decat daca vrei sa mori de tanar.In Audi nu-ti mai place?tongue

20 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Aici erai, fericire?!laughing

| Barajag a răspuns:

Daca stii sa mergi pe o motocicleta de ce sa nu iti iei...eu m-am plimbat si a fost super.happy

| Parintele a răspuns:

I-ati o motocicleta de viteza!

| Dl.Inginer explică:

@emil cred ca esti rau intentionat, prefer sfatul Anei, ma vrea in siguranta laughing

| Dl.Inginer explică:

@Ok emil pe tine te las sa vorbesti pe mess si pe TPU, eu ma intalnesc saptamana viitoare cu ea cand vin in Romania laughing

| Dl.Inginer explică:

Ce lista draga, ti-e atat de greu sa intelegi ca eu sunt in capul listei si nimeni dupa minelaughing?
@emil, probabil ca nu o sa mai intru asa des pe TPU probabil daca vin in Ro saptamana viitoare o sa ma plimb prin Bucuresti si o sa imi petrec timpul cu Ana sa ne cunoastem si noi mai bine. laughing

| gabrielutzu a răspuns:

Pe motocicleta, la fel ca in masina, creste burta.
Daca vrei sa-ti mentii silueta, ia frate bicicleta!

| anonim a răspuns:

Yupiii! eu te sfatuiesc sa-ti cumperi, insa sa circuli numai cu peste 250km/h.laughing

| anonim a răspuns:

Yupiii!eu te sfatuiesc sa-ti cumperi,insa sa circuli numai cu peste 250km/h.laughing

| anonim a răspuns:

@robert, poate ca tu preferi sfatul annei, insa si eu o prefer fericita, si unde poate fi fericita? numai alaturi de mine. laughing

| anonim a răspuns:

@anna-pai unde crezi? tu ma cauti mereu pe mes, iar eu sunt aici, pe TPU. abia astept sa cunoasti fericirea eterna alaturi de mine. laughing

| anonim a răspuns:

@robert-woow! ce rau imi pare ca nu am sa fiu de fata cand iti va da cu flit! rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@cinule, lasa-l frate sa-si ia una cat mai puternica.asa stim cu siguranta ca nu mai intra pe TPU. laughing

| anonim a răspuns:

@robert, bucura-te de cele doua saptamani din plin, caci eu voi sta cu anna toata viata.sa stii ca nu sunt gelos, numai asa isi poate da seama de diferenta dintre mine si tine. laughing

| greg a răspuns:

E beton dar e riscant. Oricand poti muri fara sa gresesti cu ceva.Si eu mi-as lua dar as circula incet in oras si putin mai tare pe autostrada.As iesi mai rar cu el.Fizz care asa cum e el, a vazut multe, si-a luat un super-motor si a preferat sa-l vanda pentru ca zicea ca ii e greu sa se stapaneasca si isi risca viata.Am auzit de super-motociclisti din Romania care au murit pe motor.Cauta-ti placere in alta parte!

| gaby_6279 a răspuns:

Nu esti sigur pe 4roti dar nu pe doua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac motocicetele, dar mai mult femeile!
Ia-ti bicicleta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramai la audi ca e mai sigurbig grinSa nu ma simt vinovata ca poate faci un accident cu motocicletalaughing)
Glumesclaughing
Anna...btwthinking Cati ai in lista de asteptare?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dl. Inginer asta zici tu... dar anna cred ca e de alta parerelaughing)