| denixa2727 a întrebat:

Pot sa merg la beach please 2024 daca implinesc 14 ani pe 15 martie?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Simpatic a răspuns:

Daca intrai pe site-ul lor puteai citi urmatoarele :

Din motive de securitate, vârsta minimă de la care poți participa la Beach, Please! 2024 este 15 ani. În cazul în care ai între 15 și 18 ani, este nevoie să prezinți la intrarea în festival și o declarație pe proprie răspundere semnată de părinte / reprezentant legal, pe care o poți descărca AICI

ps: la ce nume de drogati vad pe acele liste nu m-as duce nici sa ma plateasca cineva, numai cand aud de trap imi vine sa vars, si nu stiu cum sa va spun am fost o viata rapperwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Limita de varsta este PESTE 15 ani!

Este scris chiar pe prima pagina a website-ului ca NU este permis accesul copiilor sub 15 ani.
Iar cei cu varste cuprinse intre 15 si 18 ani trebuie sa iaba un document semnat de parinti sau tutorele lor legal.

"For security reasons, the minimum age to attend Beach, Please! 2024 is 15 years old. If you are between 15 and 18 years old, you must also present a legal document signed by your parent / legal guardian at the festival entrance. You can download the document HERE"

https://beach-please.ro/en/home-en/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poți.
La anul.