| anonim_4396 a întrebat:

Mos craciun exista? si mos nicolae?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Dalaughing.
Astia te mint.big grin
Mos Craciun si Mos Nicolae exista, chiar daca nu sunt persoane in carne si oase, ei exista in mintile si inimile a milioane de copii care ii asteapta cu sufletul la gura.

67 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista pentru ca sunt sfinti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt mosul si isul meu este mos_nicolae7 si eu exist si nu e o minciuna si asa este mama cu tata va pun cadouri sub brad dar eu exist la uni nu ajung si pune mama cu tata cadourile dart la uni pun mai ales la cei cuminti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista. este o tampenie mama se supara daca ii spun ca nu axista. dar eu spun ca exista de gura mare.

Răspuns utilizator avertizat
| barbiedoll a răspuns:

Desigur! Trebuie doar sa crezi! happy

| sponge21ful a răspuns:

Exista

| sponge21ful a răspuns:

Da exista

| Irina_Bunea_Irina_Bunea_1982 a răspuns:

Da există Moş Crăciun si Moş Nicolae