| Elena_Ichim_1981 a întrebat:

Exista mos nicolae si mos craciun sau nu?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Exista.

9 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Da. Exista. Stai treaza in noaptea de Craciun si o sa-l vezi pe mos cum iti pune cadourile sub brad. Daca esti norocoasa o sa-i poti vedea si sania trasa de reni.

| Elena_Ichim_1981 explică (pentru Kanpeki):

Am pus intrebarea la misto! ca sa stii si tu

| LePotato a răspuns:

Exista cine si ce vrei tu sa existe

| Elena_Ichim_1981 explică (pentru LePotato):

Ce-i cu tine we fraiere?

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai da. Intreaba-l pe tatal tau, stie mai bine (ca doar el este laughing ).

| Elena_Ichim_1981 explică (pentru dragosbogdan001):

Serios? Ma crezi de doi ani? happy

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Elena_Ichim_1981):

Nu dar nu mi-a venit un raspuns amuzant in minte. Si nici lui MadPotato. Ce trebuia sa zic? Trebuie sa fie si intrebarea cat de cat sa se poate da un raspuns amuzant, nu numai categoria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos Nicolae exista, Mos Craciun nu.

| lulu03 a răspuns:

laughing depinde de ce in sufletul tau! Daca tu crezi in ei, sigur exista! Nimeni nu poate sa-si dea cu parerea la asa ceva, pentru ca tine de emotiile fiecaruia dintre noi! kiss