| ăăăă a întrebat:

Imi spuneti niste intamplari haioase din viata voastra *ochi de catelusi*
funda si celorlalti vot *pupic*

7 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

1]Poi hmm:[era iarna] Si eram la scoala m`am dus impreuna cu 2 colege la baie.Si cand sa plecam de la baie am alunecat pe scari."I`a ghici era pauza.+Toata lumea in pauza pe afara si cu toti ochi indreptati spre mine murind de ras"rolling on the floor

2]Intr`o ora de istorie incepe profu sa o intrebe pe una dintre colege ceva in genu asta"Fata. fata! Dormi?'
Si se trezeste colega mea si face cine fată?
A fost amuzant raw

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Eram in ora de romana, un coleg se misca ca si cum ar fi electrocutat si un coleg ridica mana si zice: -Doamne profesoara, Radu se masturbeaza!(asa il chema pe ala care se misca) rolling on the floor)))) toata clasa murea de ras da profa sa luat de colegu care a spusrolling on the floor)

| TI a răspuns:

Iiihaa! laughing.
Heiis! :]].
Pai, ar fi multe! :-s.
Deci, in curtea blocului. *Sunt 2 blocuri. In unul stau eu + un alt prieten. Iar in celalalt- un alt prieten :d *. O gradina frumoasa! Pacat de ea:-s. Finee! Ne-am strans toti! [25 persoane]. Oky. Stateam pe banca [lol. langa mine - un *el* straight face. Acum nici nu il mai bag in seama. Si nu din cauza asta ] happy. Fine. Doar ce facusem baie pe cap straight face. Toti, s-au pus in jurul meu. Au inceput sa imi faca niste codite. Eu. gen: Uu. cum mi-o sta?! smug laughing. In fine. *trece timpul aiurea. Noi- la coditee smug *. Cand, o voce inceata se aude din spate angry : Hai s-o ciufuliim! Si acel *el* m-a ciufulit de a trebuit sa fac baie pe cap. Oky. Nu era cine stie cechatterbox. *A fost o gluma straight face*. Dar - hai al cucii! smug. Oky! Eu si acel *el* pe margine. Mi-am facut cruce si *play*! laughing. Am jucat ce am jucat. Poc! Minge in boscheti laughing. Ma duc. ma intorc! Cum?! Cu parul plin de scaieti! *lol*. Nici scuze nu si-a cerut fratee straight face. Dar, ca razbunare, eu si CMBP am intrat pe balcon rolling on the floor. [sta la parter si ne permitem intre noi oh go on. + ca nu mai era cu nimeni acasa. doar cu prietenii :d. ]. Balconul duce in camera *lui*. Am intrat laughing. Pe mess - *el*. Ei nu erau in acea camera. Erau in bucatarie cu usa incuiata big grin. Am scris la stts : Baai! Va vine sa credeeti!? Sunt prost. [ lol. Asta a scris-o prietena mea.] happy. Frate. Ne-am dus in sufragerie : Poc la televizor laughing. Am stat vreo 2 minute de ne-am uitat la teleshopping laughing. Batem la usa la bucatarie : Ciooc! Ba! Raspundeti! straight face. Aia : Cine e?! smug. Noi : Nooi! *Name* and *Name*. Ouh. Iesiti afara! Noi : Pe unde rolling on the floor?! Ei : Pe usa :-l. Noi : Unde-i thinking Ei : Pai pe unde ati intrat ma?! Pe geam. balcon laughing. Am iesit pe usa laughing. Fiine. Mai tarziu : *Name* s-a dus dupa *el* si in loc sa deschida fereastra lui, a deschis-o pe a bunicii mele rolling on the floor. Si zice el : Baa. * Name *. Ce faci maa! Si s-a dus bunii` la geam si ii zice : Ce faci ma?! Nu ti-e rusine sa intri asa in casa omului!? rolling on the floor)). Si s-au intamplat multe altele. Varaa! day dreaming. Best Day! Best friends! love struck. happy.

| xToxicObsession a răspuns:

Paii nu imi amintesk prea multe laughing Dar uite una :
De Craciun am iesit afara cu o prietena si erau niste baieti pe acolo blushing si nu vroiam sa dam ochii cu ei, si mereu dadeam de ei laughing Plecam din parc, ne duceam la gara si ii vdeam ca se duc tot acolo, n`am intors in parca si la o strada erau ei si ne-am intors iar la gara rolling on the floor Apoi am mers p un islaz [ daca stiti ce e ala laughing ( un fel d camp ) ] Craciun cu peripetii Part I. rolling on the floor

Daca imi mai amintesk iti mai spun laughing

| natsumi346 a răspuns (pentru xToxicObsession):

sa vedeti ce faceam cu fabio:
lingeam turturii caselor si cu 2milioane ne luam ce voiam
eu fabio si george mergeam pe strada spre izlaz si la unele case nu ne primea si ziceam o mancavar craciunul si radeam in hohote

| Piiink a răspuns:

laughing poii nu stiu o inamplare haioasa ce sa zic laughing la ora de roamnaa laughing am injurat un coleg shii ma auzit profa si la. m injurat rau laughing sau altaalaughing era-m la scoala cu o colega shii ea se schimba pentru ora de sport laughing si cand sa iasa am pus o galeata ca apa deasupar usii si trebuia sa. i cada ei in caplaughing si fara sa-mi dau seama ca colegele celalte au pus. o deja am iehit p usaa si mi-a cazut mie in cap rolling on the floor

| XxRoyalxX a răspuns:

Pai eu eram cu verisoara mea in spatele casei si vinemai incet bunica si vara mes hai sa fugim a fogit a alunecat si a cazut ca un avion in urzici! ( plante forte usturatoare ) si sa si julit si nu stia de ce sa plnaga ca o bate mamaisa sau de durere ii punea pasnamentu + o palma + ii dadea cu crema+ o tragere de par funda?:d