| AvalohAlyn a întrebat:

Pe ce site-uri mai intrati, altele decat TPU? Ce faceti de obicei cand va asezati la computer?

13 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Mai joc cs, mai intru pe forumul Roportal (am cont acolo) si pe forumul cstrike (mai rar dar am cont si acolo).

| ViVi a răspuns:

De obicei ascult muzica intru pe TPU pe mess pe skype pe stirile protv sa vad ce se mai intampla si in general pe TPU aa si conquiztador love struck tu?

| antonius74 a răspuns:

Imediat ce ajung acasa, deschid calculatorul si vizitez www.lovendal.net, http://i4ever.wordpress.com, www.lorin-fortuna.ro si intru pe contul meu de blogger la tablu de bord, ca sa vad daca a aparut ceva nou pe celelalte blog-uri de care le urmaresc. Dupa ce imi rezolv toate mailurile, comentariile si cititul, imi fac ghiozdanul si ma apuc de teme. Pe urma conversez pe mess, scriu articole pentru blogul meu si mai vad site-urile de stiri si TPU. Astfel, pana la ora 21:00, toate lucrurile pe a doua zi sunt rezolvate, iar eu pot sa-mi fac patul si sa ma uit la un film, inainte de culcare. :)

| MM a răspuns:

Citesc reviste si ziare online, blog-urile lui Cabral, Mihai Bendeac.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pey intru pe hi5, tagged, bravonet, picnik, youtube, mai intru pe undeva la jocurihee hee

| AdeLina a răspuns:

Pai mai intru pe mess pe kissfm.ro:X... editez poze, intru pe bravonet.ro... ascult muzica... descarc muzica... citesc bancuri... ma uit la filmuletze amuzantethinking

| Lola_5953 a răspuns:

Pai... sa incepem:
ourworld, clopotel, conquiztador, clubpenguin, hi5, youtube, pufulete[mai rar], protv.ro,bravonet,cinemacity-cinemagia-filme noi [cand caut ceva comedii, muuzica.ro,... mai multe dar numi vin in minte

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intru pe site-ul asta: http://www.onlyzombie.com/news.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai intru si pe Universul Familiei, am cont acolo de catva timp...este un forum super, mai citesc si presa.

| jack_4485 a răspuns:

Pai, muncesc in online deci stau cu ochiul intr-un monitor cam 14 ore pe zi (din care vreo 5 sunt acasa). Sunt prea multe de zis da' din ele ar fi: site-uri / bloguri de design, twitter, site-uri de resurse foto / fonts / flash, uploaduri pe ftp-uri.

Acasa - eve online si nitele joculete de city builduing.