| InspectorulTPU a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza copilashi estea nici eu nu sunt barbat recunosc am 13 ani dar cand ii aud pe mess sau la cs ca cica cf iuby, dnd ma duc sa fumez o tigara, taci copile dar el e saracu de 9 ani nu va enevreaza? Sau in general fetele de 10-14 ani cu mutrele alea de te ignora si se caca pe ele cand iti intorc spatele de se cred sefe ca se uita la baieti de 20 de ani si ele au doar 13 si cauta si de aia cu muschi etc. Puteti sa le suportati ca mie imi vine sa le spun ca daca le-ar... ala le-ar rupe pi. a!

14 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul. (Mircea Badea)

| AndreiGabi a răspuns:

Incep sa se inmulteasca pedofili, asta este explicatia.Iar baieti, la 14 ani nu mai au sanse pentru ca deja colegele de clasa au prieteni de 20 asa ca le copie comportamentul(o tigara, etc...), se dau in spectacol. Pura prostie...

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna`!`Sunt total de acord. Unii mint deoarece cred ca asa par mai interesanti, nu se gandesc ca nimeni nu ii crede.In legatura cu fetele poate ca s`ar indragosti de cineva mai mare dar nu din ala musculos sau interlop (cum fac unele).Nu prea pot sa le suport dar daca le tii morala nu vor intelege asa ca mai bine e sa taci si sa ii lasi cu gandirea lor`!`happy

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Se numesc cocalari si pitipoance! esti brocoli la cap, ma, sa te pui cu ele? sau cu ditamai armasarul? laughing...nu poti face altceva decat sa le zici ceva gen "date-n sange" sau sa-i ignori

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Miruna daca nu s-ar simti nu ar comenta...de parca s-a intrebat cu cine umbla ea... tipic oamenilor din ziua de azi

| myxolaryy a răspuns:

Bai eu am 14 ani si ce intrebare stupida poti bune o fata de 14 ani nu se uita la barbati de 20 eu am un iubyt si are 15 ani si nu ma deranjeaza si nici pe el asa ca tu nu te baga in seama TPU e pentru intrebari bune nu stupide ca asta a ta

| xdeni a răspuns:

Ba da straight face

| nicolestyles a răspuns:

Sunt fata si poate ar trebuie sa le iau apararea altor fete dar nu o fac straight face intr-adevar cunosc fete de 15 ani care sunt cu tipi de 30 asta da stupizenie straight face. Si venind vorba de baieti:Majoritatea baetilor le place sa se "laude" cu ce nu au, se cred smecheri si ei dar nu stiu sa alcatuiasca o propozitie.Dar nu ai ce face astia is copchii din Romania (nu toti )tongue.

| danutz24 a răspuns:

Traiesti in Romania ce te mirilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi displac copii de genul asta, insa nu toata vina e de partea lor, ci parintii care in loc sa ii educe si-au vazut de treburile lor uitand de proprii lor copii.Acestia sunt copii zilei de azi si cu siguranta si zilei de maine.

| YangMin a răspuns:

Niiki eu nu le suporthee heeCChiar ma enerveaza! Si oricum cei de 20 de ani nu se uita le piticele alea laughing.Ele se fac singure de rashappy.Dar ce sa le faci? Nu le poti obliga sa fie normalelaughing

| php a răspuns:

Ai 13 ani si gandesti asa? thinking in fine ai dreptate da tot cunsider ca esti prea nic sa deschizi tu discutia asta...hee hee cand faci vre`o 16 - 17 ani mai vorbimhee hee

| NoInteres a răspuns:

La fel. toata lumea... si copii de 7 ani stiu acum ce e ala S*x rolling on the floor

| NoInteres a răspuns:

Doamne ma enerveaza. uneori. dra sa recunosc uneori ma amuza cu ma supa, hai sa te chis in freza. ma amuza rolling on the floor