| LoredanaCatarau a întrebat:

provocari spuneti-mi va rog

Răspuns Câştigător
| Lauraaaa14 a răspuns:

Uite, aici http://www.google.ro/......http?/url

2 răspunsuri:
| 0Claudita0 a răspuns:

1.Sa isi faca nr de telefon cu fundul pe perete
2.Sa se pwpe un baiat cu baiat bot in bot
3.2 fete sarutandu-se pasionall
4.Un baiat sa ii puna mana pe cur unei babe
5. Textila joss rolling on the floor)
6.O fata sa pupe pe gat un baiat
7.Un baiat sa se imbrace in fata si sa faca pe crva. rolling on the floor
8.MAchij de clovn :laughing)))
9.Sa dea mass " partyyy diseara pentru detalii si sa dea nr unui tocilarr " rolling on the floor).
10.Un baiat sa se dea la un baiat/ fata la fata!
11Provocare sa iti iei cativa bani la tine, si sa arunci in diferite persoane cu ei si sa le spui: "Fara numar de la mine Florin Salam rolling on the floor!
12.sau sa iti pui un sutien pe tine si sa le spui fetelor pe care le intalnesti ca le recomanzi acest sutien! laughing Sa nu uiti sa specifici ca sutienul tau nu e " made in China "!
13Mergi la un magazin si dupa ce iti da produsele zici ca nu ai bani si le cumperi pe cont, sa vezi ce mutra face aceea
Sa sara pe geam! Cea mai folosita. Glumeam!
Uite cateva care mi-au venit pe moment:
14.Striga pe geam: Sunt...(aici pui ce vrei tu)
15.Dezbraca-te!
16Du-te cumpara-ti un test de sarcina de la farmacie si fa-l!
17 Ia un ghiveci de flori si rastoarna-l pe jos! (Asta sa n-o folosesti la tine acasa. tongue)
18.Fa-ti un desen frumos pe fata cu pixul!
19Da-i o palma peste (ma rog, unde vrei) lui X, Y, Z...(mai mult persoane)
20 Stai sa-ti dea o palma peste (unde vrei) X, Y, Z...(mai multi)
21 Taie-ti(cate vrei tu) fire de par din cap.
22. Arunca pe geam (un obiect care vrei tu)
23. Deseneaza-mi un (ceva obscen) tongue

Funda:X

| 0Claudita0 a răspuns:

-Bea cola cu mentosane.(Fantana arteziana in gura)
-Ia otet si bea cu sare.(Iakkks)
-Arunca-ti caietele de pe geam si apoi du-te dupa ele.(Plictisealalaughing )
-Fa ca indienii in timp ce fugi in jurul unei banci/unui leagan.(In parc)
-Opreste un om pe strada si spune-i ca esti de la spitalul de nebuni, si sa te duca inapoi la spital ca tii frica(am incercat eu, ii fain sa fii cu cineva, mori de ras)
-Sa te uiti toata ora la un profesor(frumos, urat, cum vrei tu, dar toata ora)
-Sa lipesti capacul de la wc noaptea(sa nu intri dimineata in baie, vei avea o reactie terminata in voma)