| Făraş a întrebat:

Spuneti-mi niste provocari cat mai amuzantee! funda

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dă Logout. Știi, e mai amuzant dacă nu mai intrii deloc.

| Făraş explică (pentru Musique):

E mai amuzant daca taci straight face

| WhateverX a răspuns:

-sa strigi la o femeie din apropiere "Sarut-mana!"(pe care sa nu o cunosti)
-sa dai peste bastonul unei femei batrane (si sa fugi)
-sa te dai cu capul de 10 ori de un perete
-sa te prefaci ca deschizi usa unei femei, dar sa i-o trantesti in nas
Astea le-am incercat eu si prietenii mei si am ras la greu.

| FartsMaker a răspuns:

Sa-l provoci pe chuck norris

| Făraş explică:

Mai amuzante gen : sa iasa in fata blocului in halat si sa stige vindem seminte cu o lingura de lemn in mana si o tigaiewinking asa mai nebune

| nicko a răspuns:

Am pus un coleg sa se certe cu un boschete...s-a dus la boschete si i-a zis "Mai tampitule" si se batea cu el rolling on the floor.S-au sa se urce la ultimul etaj din mall si sa faca cu mana...acum sunt la moda provocarile de a te saruta cu cineva.da ma cam enerveaza astea.Mai poti sa ii spui sa ii faca fiecarui jucator ceva in functie de ce simte pentru el, o sa il pupe pe obraz, pe gura, sa il imbratiseze sau sa ii dea o palma sau altceva.Sau sa se duca o fata pe banca langa un tip si sa se dea gresit cu ruj si sa intrebe daca ii sta bine laughing

| AtateaConditii a răspuns:

Urcat in copac, sa se uite in ochii tai pana clipesti(tu nu trebuie sa clipesti), sa se prefaca cersetor, sa danseze tango cu oamenii de pe strada sau sa ii imbratiseze.

| RainboyDash a răspuns:

Pune 2 tipi de acelasi sex sa se pupe pe gura da intre ei sa fie niste sticla ceva, sau pune pe cinvesa cante o melodia de-a lu adele sau ceva de genu. sau pui pe cineva sa bea mult... mai astepti un pic si apoi o sa accepte orice devil

| ツDiana a răspuns:

Sa le spui sa se spanzure. Daca o vor face, v-a fii amuznt.winking

| SweetyღGirl a răspuns:

Sa se joace triple dogwinking

| DianaRocks a răspuns:

Pai una amuzanta: Te provoc sa iti dai tricoul jos si sa alergi strigand "Il iubesc pe ______" Asa am facut in excursie. Doar ca noi am incuiat unu pe balcon si pana nu facea provocarea nu ii dadeam drumullaughing)

| deeaiuta99 a răspuns:

-ia niste corcoduse si aruncale in oameni apoi fugi
-sa umpli baloane (mici) cu apa si sa va bateti intre voi sau sa le aruncatiin oameni
-sa mergi pe strada cu lengeria intima peste o fusta
-sa te lasi macheata de un coleg(nepriceput) si sa de duci asa la cumparaturi
-sa te plimbi pe strada cu o pancadra pe care scrie,, latru pe gratis''
-sa iti tapezi parul sau sa iti faci o coafura ca de nebun sa iti iei o camasa alba (ca de forta) si sa mergi asa cu autobuzul
Funda?

| allexxL a răspuns:

Ai putea iesi in strada cu o pancarda pe care sa scrie"IL IUBESC PE FUEGO"si sa canti impodobeste mama bradul!laughing

| AndreiutuZ a răspuns:

O provocare amuzanta e "Te provoc sa canti Ave Maria" laughing