| blueeyes99 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste provocari >cooltongue:

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Mai jos ai cateva provocari pentru ceilalti jucatori :

- ii spui unei persoane sa faca flotari pe ste o fata
-sa-si puna hainele pe dos :d
-sa descrie fiecare jucator printr-un cuvant ( primul pe care ii vine in minte)
-sa mearga la un vecin si sa-l roage sa foloseasca baia lui pentru ca a lui s-a stricat;]]
-sa dansezi si sa pupi o matura =]]
-ceilalti jucatori sa-i,, ofere'' cate o lovitura; dar totusi sa nu fie puternice
-sa sune o persoana necunoscuta si sa-i spuna ceva (sa decida toti jucatorii ce ii va spune)
-sa-si scufunde mana in wc pana la incheietura
-sa deschida prohabul cuiva (daca poarta pantaloni)
-sa amestece cateva bauturi si sa bea tot
-in timp ce se trage de limba sa spuna,, mama are pijamale'' ( iese altceva :]])
-sa strige pe geam ca este virgin/a
-sa stimuleze o criza de ras
-sa sarute pasional un obiect din camera

Si cam atat. :d

Pa pa!

2 răspunsuri:
| ligiligi a răspuns:

Sa provoci pe cineva sa pupe alta persoana laughing poate chiar pe tine sau sa scrie pe perete cu fundu' 39 sau sa strige in gura mare pe cine iubeste love struck
Funda?

| blueeyes99 explică:

Hmmm...alte provocari?:d