| MyGuardianAngel a întrebat:

Referitor la maniacii de anime! Sebastian Michaelis din anime-ul Kuroshitsuji, a avut vreodata sentimente de dragoste fata de o femeie( in anime, manga?)?

Răspuns Câştigător
| AndiNyctophilia a răspuns:

Nu, nu a iubit nici o femeie, din pacat. A facut toate astea doar pentru ca trebuia, daca te uiti atent la fata lui in acele momente poti sa vezi ca nici nu-i prea placea;) Manga poti s-o citesti aici : http://www.kuroshitsujimanga.com/
Doar ca e in engleza, dar e misto :)

5 răspunsuri:
| AndiNyctophilia a răspuns:

In anime, in episodul 17, poti sa-l vezi in pat cu o calugaritawinking Nu glumesc, uite-te.

| MyGuardianAngel explică (pentru AndiNyctophilia):

Ai dreptate. Am văzut amândouă sezoanele la anime-ul ăsta, mai puțin ova, movie sau manga. De asta întreb, că credeam că el a iubit sincer o femeie (în afară de Ciel care e băiat și pe care cu siguranță îl iubește!)

| MyGuardianAngel explică (pentru MyGuardianAngel):

Îmi place cum te exprimi.

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru MyGuardianAngel):

Nu, nu a iubit nici o femeie, din pacat. A facut toate astea doar pentru ca trebuia, daca te uiti atent la fata lui in acele momente poti sa vezi ca nici nu-i prea placea;) Manga poti s-o citesti aici : http://www.kuroshitsujimanga.com/
Doar ca e in engleza, dar e misto :)

| Meil a răspuns:

Nup,el este doar un demon sau "un servitor dat naibii" laughing

| MyGuardianAngel explică:

Da, asta stiu si eu, dar in in manga am vazut cum Sebastian ''s-a bagat in seama'' la femeia aia de la circ. Beast, parca asa o chema. Nu?