| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum vi se pare sfarsitul anime-ului Kuroshitsuji? Sebastian si Ciel s-au omorat sau ce au facut? Dau fundita.

2 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Ştiu că poate nu e cine ştie ce, dar sunt unii care nu au văzut încă seria până la capăt şi nu cred că sunt atât de încântaţi să afle sfârşitul.
Lucruri de astea se discută pe forumuri cu cei care au terminat seria.
Poate data viitoare o să eviţi astfel de întrebări sau o să anunţi înainte de a posta un spoiler.
Scuze dacă am deranjat.

| ayosmdk a răspuns:

O sa vezi tu la sfarsit happy