| Dragos1600 a întrebat:

S_A_L_U_T,dacă am majoratu iarna ce băutură se servește?

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Vinul roşu, Whisky, Vodka, Ţuica.
Majorat frumos!

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Orice vrei tu. bautura nu e ca imbracamintea sa o schimbi in functie de sezon laughing

singura chestie poate e la vin sau tuica. la care difera temperatura. gen vin/tuica fiarta iarna.

| Sociopat a răspuns:

Nu mai trata majoratul de parca e seara balului. Ai tai platesc sa te imbeti cu prietenii. Punct.

| Dragos1600 explică (pentru Sociopat):

Odata faci majoratu, parerea mea.

| Sociopat a răspuns (pentru Dragos1600):

Corect. Dar intrebarea ta sugereaza ca iti tratezi majoratul de parca e ceva seara speciala in care are loc cine stie ce petrecere stilata si de fite. In realitate, lumea o sa se imbete tare si o sa danseze. Nu o sa intereseze pe nimeni daca alcoolul este potrivit anotimpului. Ia Tequilla, Vodka, Absinth si multa bere.