| LoverDip a întrebat:

Sal TPU.Mi-a expirat licenta la Norton.Ce antivirus imi recomandati? Anti keylogger, spam, internet etc cu licenta sau fara dar sa fie bun.dau funda mersi

6 răspunsuri:
| DaniAdrian a răspuns:

Am calculatorul din 2006 si de atunci folosesc un singur antivirus AVAST, pot sa spun ca nu am avut nici o problema cu virusii de cand il am.

| LoverDip explică:

Dar are aparare buna? Adica anti keylogger etc ce am spus mai sus?

| DaniAdrian a răspuns (pentru LoverDip):

Da te asigur eu. De cand am calculatorul am si antivirusul si nu am intalnit nici o problema de genu asta.

| LoverDip explică:

Si de unde il pot lua full?

| Virusel2012 a răspuns:

Cel mai bun pe care ti-l recomand este Kaspersky Internet Security 2012 in limba romana: http://trial.bestantivirus.ro/......y_2012.zip