| bogdanmihail a întrebat:

Sall... cum mi-as putea convinge parintii sa ma lase sa imi iau un labrador? stau la casa spatiul nu e o problema. cea mai buna idee primeste fundita

1 răspuns:
| Theda a răspuns:

Pai...eu cred ca cel mai usor mod de-ai convinge, este sa pari foarte responsabila.De exemplu, poti sa ii ajuti cu treburile casnice. Daca asta nu merge, convingei sa-ti cumpere un peste sau un animalut mic. Daca o sa vada cat de mult il iubesti si cat de mult aigrija de el, sigur o sa-ti ia si animalul dorit. Sper ca te-am ajutat big grin.