| tony98 a întrebat:

De 1-2 luni mi-a disparut cateaua pe nume IZA si nu pot sa trec peste, mi-e foarte dor de ea, o visez mereu, cum ma gandesc la ea imi vine sa plang si nu pot sa ma mai opresc, am iubit-o extraordinar de mult! Spuneti-mi ce sa fac ca sa imi treaca. O sa iau un caine de la o sora de-a lui IZA si o sa mai cumpar o catea de la un dresor din Bucuresti dara pana atunci spuneti-mi ce sa fac sa sa imi treaca.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ruxuletz a răspuns:

Buna. Am patit si eu la fel cand eram mai micuta happy. Cateii pleaca de acasa atunci cand simt ca dau coltul happy. Nu mor langa stapan. Nu stiu cum e si in cazul tau,totusi,incearca sa treci peste. Gandeste-te la momentele frumoase alaturi de ea, incearca sa iti ocupi timpul cu altceva care sa iti distraga atentia de la ea. Te sfatuiesc ca la urmatorul catelus sa ii pui un medalion cu numele respectiv un nr. de telefon, daca se va repeta situatia vei avea o sansa in plus sa o gasestiwinking.

2 răspunsuri:
| EuPaulA a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat o sa-ti treaca in timp bineinteles ca ti-o vei aminti dar dupa ce iti cumperi alt animal de companie iti va trece, deci nu poti face nimic

| DeepInDarkness a răspuns:

Nu te ingrijora!
Acum sunt in calduri si de aia mai pleaca!

Întrebări recente