| robertdincluj a întrebat:

Luni imi voi lua un caine,si nu stiu ce sa fie,caine sau catea? As lua cateaua numai pentru pui, si pentru bani.As aprecia un raspuns rapid si niste sugestii de nume

Răspuns Câştigător
| Caracter3 a răspuns:

Daca vrei catea e mai convenabil ca nu face mizerie! si uite niste nume: Picoolina Bella Caia Tina Blarchi!

| robertdincluj explică (pentru Caracter3):

Multumesc mult! ti-am citit raspunsul ar am uitat sa iti multumesc.In final mi-am luat catelusa, si i-am pus nume Bella(la ala m-am gandit prima data).se pare ca avem aceleasi gusturiwinking

4 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Eu zic sa iti iei o catelusa, si daca e de rasa faci mai multi bani pe catei, nume ar fi : Dolly, Tarra, Dora, Sennta, Laica.

| Midnight13 a răspuns:

Sfatul meu e sa iti iei un caine. Nu face atata mizerie cand e in calduri si e si mai putin costisitor deoarece o catea gestanta va manca mai mult si viitorii puiuti vor avea nevoie de ingrijiri, vaccinuri, lucruri pe care daca ai un mascul nu vei fi nevoit sa le suporti. happy

| Simonika11 a răspuns:

Sincer ti-as spune sa iti iei o catelusa deoarece cateii daca nu sunt invatati afara poti avea surprize neplacute pe peretii si catelusele sunt mai ieftine

Nume : Milka, Rose, Daisy, Scarlet, Akita, Astro (daca e baiat ), Mickey
Etc.