| FortaSteaua2012 a întrebat:

Stau in casa si ma plictisesc afara imediat incepe ploaia. M-am gandit sa pictez ceva, nu prea ma pricep.Imi dati ceva idee despre ce as putea desene. Si site-urile sunt bune. Dau funda. Sa nu fie foarte grele dar nici un soare sau un pom.

Răspuns Câştigător
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Site-ul http://www.dragoart.com te invata pass cum pass sa desenezi orice.

2 răspunsuri:
| IndescribableChild a răspuns:

Desenatori.ro
Acolo arata cum sunt desenate pas cu pas. Poti incerca si tu sa desenezi online sau sa urmaresti pasii lor

| sebyr a răspuns:

Autoportret