| lumpy111 a întrebat:

Salut vreau sa ma ajutati cu ceva sper ca aveti timp pentru ca o sa fie o poveste lunga uitati eu pe un site mi-am facut de doua ori conturi si primul cont al meu eu aveam un prieten pe nume ljhamm1 asa apoi la surt timp eu cu aldoilea ccont al meu m-am gandit sa l intristez putin apoi eu cu primul cont i-am spus lui ljhamm1 ca mondomedia adica aldoilea cont al meu ca mondomedia este admin si ca al va bana pe el si pe primul meu cont a fost o pacaleala eu vreau acum sa mi spuneti alta varsa cu primul meu cont si cu al doilea ca sa al pacalim pe ljhamm1 dau funda pentru cea mai tare farsa spusa

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Dă logout.Acum!

7 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Ummm...scuza-ma...poti repeta te rog?

| 00AName00 a răspuns:

In ce limba ai scris? In rusa?

| Ashadow a răspuns (pentru 00AName00):

In mama Rusie limba il scrie pe om

| SilentSuicide a răspuns:

Practic vorbind nu intelesai nimic din ce ziceai tu pe acolo. Macar incearca sa nu mai ucizi limba romana.

| Patricia13BlackCat a răspuns:

CE ai ziiisssssssssssssssssssssss?

| Margy_Nelutzu_1996 a răspuns:

M-ai bagat in ceata o sa ma chinui toata ziua sa inteleg
tongue