| MihneaTheLegend a întrebat:

Am primit de la cineva un laptop roșu, DELL cu Windows 7 Ultimate, sistem de operare AMERICAN.

Când navighez pe net, nu este nici o problemă. În momentul în care intru în Minecraft sau în orice alt joc, se face ecranul verde, rosu, alb, etc. Pe lângă asta se aude și un pârâit puternic.

Cum pot scăpa? Am dezactivat și firewallul.

P.S. : Se întâmplă la jocurile descărcate de pe net.

Vă rog, ajutați-mă!
fundă!

7 răspunsuri:
| lucian_2018 a răspuns:

Eu zic sa ii dai laptopul inapoi.
si eu am un Dell inspiron si cand l-am luat era tot pe 7 ultimate dar mergea bine.

Răspuns utilizator avertizat
| molocemarius a răspuns:

Sunt de acord cu thebest97 nu se intampla nimic, nu vine nici un FBI. Pune windows xp linistit.

| thebest97 a răspuns:

Da o scanare de virusi, sau baga windows xp! Sper ca te-am ajutat! Dai funda daca iti merge! :p

Răspuns utilizator avertizat
| thebest97 a răspuns (pentru MihneaTheLegend):

Cn te-a mintit ma astia cu FBI-ul? Si eu am windows xp si nu e original, il am de 6 ani, nu a venit nici un FBI la mine acasa, tu crezi ca vin aia din America la tine acasa? Hai ca asta e culmea! Baga windows xp frate nu se intampla nimic, stai linistit! :p Sper sa iti rezolvi problema! Bafta!

| charleslouboutin a răspuns (pentru MihneaTheLegend):

rolling on the floor) nu vine nimeni stai linistit.