| Konan13 a întrebat:

Am cateva intrebi!
1- Naruto Shippuuden inca se continua? Daca da la ce episod s-a ajuns in momentul de fata?
2- De ce in manga sunt mai multe intamplari din care unele nici n-au aparut in Anime? Urmeaza sa apara sau vor ramane doar pe hartie? happy
Multumesc mult + Fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| Nelyu17 a răspuns:

Naruto shippuuden in momentul de fata e la "al 2-lea sezon ep.316"
"manga la capitolul 632"
toate intimplarile din manga vor aparea in anime...happy
o zi buna.

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
1. "Naruto Shippuden" este ongoing iar joia care vine apare episodul 316.
2. Povestea din anime urmareste povestea din manga.
Dar majoritatea anime-urilor mai omit unele scene care se alfa in manga.

| Nelyu17 a răspuns (pentru ryuu):

In naruto shippuuden inca nu s-a omis nimic si nici nu se va omite...

| Stoian_Bianca_1980 a răspuns:

1. Naruto Shippuden continua si asteptam in fiecare joi un nou episod. Am ajuns la episodul 317.

2.Nu stiu sa raspund pentru ca nu ma uit la manga.

Imi pare rau ca nu ti-am fost de mare ajutor!