| bobodanlili a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu cate episoade mai sunt din naruto shippuden si daca exista un site unde sa vad animeurile si mangauriel direct in japoneza. FUNDA

5 răspunsuri:
| R0CA19 a răspuns:

Anime.kage.ro

Sunt subtitrate in romana si fara dublaj in engleza
naruto-220
naruto shippuden-250

| bobodanlili explică (pentru R0CA19):

Stiu le-am vazut pe toate si nu am rabdare sa astept cate o saptamana pentru fiecare

| R0CA19 a răspuns (pentru bobodanlili):

Nu ai ce face, imi pare rau
Si noi restul asteptam
Dar ele asa apar.

| Tadic a răspuns:

Http://animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-episode-250.html. Sunt toate episoadele curente pana acum.Cate un episod pe saptamana(apare joi)

| RomicaLupusor a răspuns:

Daca vrei sa afli mai mult urmareste manga, acolo sunt cu aproximativ un an inainte dar nu sunt animate sunt benzi desenate si sunt in engleza, le gasesti pe mangareader.net