| hibridboy a întrebat:

Salut as vrea sa vand niste piese de pc si omasina cu telecomanda unde as putea sa la vand in afara de okazii.ro ca le-am mai pus si nu le-a luat nimeni am o placa de baza IBM si niste chestii pentru ea

Răspuns Câştigător
| marian951 a răspuns:

Incearca pe mercador.ro sau pe tocmai.ro
De asemenea nu pune preturi exagerata ca poate de asta nu te cauta nimeni.
Sau ai putea sa te duci la un magazin local de calculatoare si sa te interesezi daca nu cumva cumpara ei piese la mana a doua pentru ca sunt o multime de asemenea magazine.
Bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea pe Mercador.ro sau pe Tocmai.ro sau Emag. Aceastea sunt cele mai bune!

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Sau daca il pui pe okazii, da si un share pe facebook sa vada prietenii tai si roaga-i sa dea share. E si asta o varianta. Eu pe okazii am reusit sa vand oricum cel mai repede produsele.