| Kirro a întrebat:

Salut, caut un anime care sa fie izbitor de la fel cu danmachi si sword art online, cine ma poate ajuta o sa fie rasplatit happy

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa zici prin izbitor,dar mie mi-au placut:
Ao no Exorcist,Sakurasou no Pet na Kanojo,Kaichou wa Maid Sama,Tokyo Ghoul,BTOOM,Plastic Memories,Angel Beats,Charlotte,Your Lie in April,Gintama,My Little Monster,Parasyte,Another,Corpse Party,Nanatzu no Taizan,Noragami Aragato, Black Butler, Fate/Stay Night, Koe no Katachi (film, 2016-2h)...

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Era unul cu nume amuzant: Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?

| Kirro explică (pentru WaterDrop):

Ala era danmachi, l-am vazut...

| Gabii04 a răspuns:

Ai văzut danmachi sezonul 2... Si sword art sezonul 2?

| Kirro explică (pentru Gabii04):

Toate... astept sez 3 la ambele...