| Totenn a întrebat:

Salut, cum 'instalez' netul la xbox? sunt la next-gen, pot lua mufa de la calculator si o pun la xbox sau cum fac?

Răspuns Câştigător
| CookieFace a răspuns:

Daca vrei sa joci multiplayer iti trebuie un key (un cod) care este valabil pentru cat timp scrie pe pachet.Si daca vrei sa te conectezi la internet xbox-ul are receptori wi-fi integrati, adica nu iti trebuie modem sau cablu daca ai router.

| Totenn explică (pentru CookieFace):

Am auzit ca xbox are wi fi integrat

| CookieFace a răspuns (pentru Totenn):

Prin wi-fi integrat inseamna ca poate prinde wifi fara sa ii cumperi adaptor.