| Rmyul a întrebat:

Salut! Daca am 14 ani impliniti, pot merge la beach please secțiunea vip fără un părinte pentru a semna?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este permis acest lucru copilasilor minori.
Poti merge insotit numai de un parinte sau tutore legal, care are procura notariala.

| yhuio a răspuns (pentru Violleta2022):

Buna, unde scrie ca pot merge însoțit de un adult?

| Violleta2022 a răspuns (pentru yhuio):

Pe linkul salii de spectacol, de acolo de unde se cumpara biletele!

Uite aici scrie, chiar pe prima pagina:

"Din motive de securitate, vârsta minimă de la care poți participa la Beach, Please! 2024 este 15 ani. În cazul în care ai între 15 și 18 ani, este nevoie să prezinți la intrarea în festival și o declarație pe proprie răspundere semnată de părinte / reprezentant legal, pe care o poți descărca AICI"

https://beach-please.ro/

| Dragobeta a răspuns:

Nu.