| ann20 a întrebat:

dati-mi si mie ideii despre cum as putea stringe bani as vrea sa-mi i-au un telefon si nu prea vreau sa le cer parintilor bani... funda

Răspuns Câştigător
| oița112 a răspuns:

Pai nu stiu, du-te la bunici tai intreaba-i daca au treaba si ajuta-i poate primesti ceva, sau la o matusa, o ruda... daca au ceva treaba ajuta-ii eu asa fac, si primesc cate ceva...

1 răspuns:
| Minculeasa_Magda_1998 a răspuns:

Pai,nu stiu ce sa spun... si eu am fost in aceeasi situatie. Bunicii mei au strans bani in locul meu. Adaugau mereu putin cate putin si mi-am luat. Ajuta-i ssi fi draguta cu ei si poate... happy Funda?