| Cristy_6051 a întrebat:

Saptamana viitoare este ziua de nastere a unuei rude.
Este vorba de un baiat de 11 ani. Nu am nici cea mai vaga idee ce cadou sa ii ofer thinking Poate ma ajutati voi? :X Dau Funda pentru cel cu cea mai bogata imaginatie thinking

Răspuns Câştigător
| LaadyH a răspuns:

Pai thinking Eu i.as lua un tricou ceva cu o formatie, desen care ii place.
sau un cd cu muzica pe placu` lui laughing
o masina cu telecomandabig grin thinking
nu prea am idei.thinking

3 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Depinde de ce suma dispui. poate un cd, dvd player, role, racheta de tenis, un trening de firma, un tricou de firma

| Bondarel99 a răspuns:

Hello...e baiat, are 11 ani...ce poate sa-i placa cel mai mult si cel mai mult? Ia-i si tu o minge de fotbal

| fu210ass a răspuns:

Depinde in primul rand de ce suma estidispus sa cheltui.Ai putea sa-i cumperi o minge de fotbal...

Ai putea sa-i iei un tricou personalizat cu un mesaj amuzant.
un skateboard. sau role. sa invetze sporturi noi.
Ai o gramada de posibilitatzi! big grin