| trainspotter a întrebat:

Salut, stie cineva cum pot face rost de programul Marfarelor?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca sunt tinute ascunse si protejate de lege, ca sa se evite spartul, furatul din ele, deraierea trenurilor de pe linie samd.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sunt trenuri de calatori, merg cand au de transportat ceva

| gabicoo a răspuns:

Măi. Tu ori vrei să mergi gratis cu trenul ori vrei să julești ceva.
Marfarele nu circulă regulat precum trenurile de călători.

| ReddY25 a răspuns:

No can do

| Standt a răspuns:

Nu poti din simplul motiv ca nu au un program fix. Doar trenurile de calatori au un program.