| PicakuElectr1ze a întrebat:

Am o problema.Un baiat se ia de mine.Are acceasi varsta ca amea si e cam cu 4 cm mai mic la inaltima ca mine.

A inceput sa se ia de mine Martea trecuta.Mergeam la Altex sa vad ce pot face cu o pereche de casti, si pe drum el statea cu alte 3 fete.
Am trecut pe langa el si m-a oprit incepand sa se ia frumos de mine "Salut baiatu, ce ai acolo? Casti? Sa stii ca sunt faine.Acuma unde te duci?"
Am spus ca ma duc la Altex ca am o problema cu ele si cand voiam sa plec incepea sa ma impinga impreuna cu inca o fata.
Mergeam inainte si m-a oprit, m-am intors si mi-a zis "Dar tu de cand comentezi la mine?" Si mi-a dat un pumn in maxilar.Ma rog nu avea forta mare deci am avut noroc.

Dar asta nu e tot.
Astazi cand plecam acasa de la scoala, treceam prin parc si il vad cu alti 2 prieteni de ai lui.M-au oprit desigur si mi-a spus "Salut baiatu, ai bani?" i-am spus ca nu si tot insista.Un prieten de al lui a inceput sa ma caute prin buzunare si i-am zis sa ia distanta. Unul din ei a spus "Da banul ca daca nu iti dau cu pumnul asta intre ochi."
Sincer, m-am uitat la el si am vazut ce "muschi" avea deci nu l-am bagat in seama.
Dupa o scurta pauza de 5 secunde toti au inceput sa ma impinga si am cazut cu capul de un copac.
A venit un barbat de vreo 20 de ani si mi-a luat apararea impreuna cu alti 2 colegi.

Planuiesc sa il iau la bataie ca baiatu' are tupeu.Trebuie sa il prind singur dar vreau sa stiu daca sa ma opresc, adica sa nu incerc sa il bat sau ce alta modalitate as avea de a-l face sa nu se mai ia de mine.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Madesz a răspuns:

MARE greșeală ca ai fost laș de la început! Trebuia să,, urli" la el, să între puțin frica în el, apoi să vezi dacă se mai lua de tine. Acum, îi zici ( cu ala de 20 de ani lângă tine),, îți mai dau o șansă, nu mă face să îmi testez forțele pe muia ta de poponar. ". Scuze limbajul, dar așa să îi zici, pe un ton ridicat Dacă da în tine, îl MANANCI CU TOT CU R***. Chiar daca esti singur. Funda?, ceau.

| PicakuElectr1ze explică (pentru Madesz):

Eu la discutii cu el nu stau. Direct la actiune.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dude, l-ai masurat?

| PicakuElectr1ze explică (pentru whatevernvm):

Nu =]] Imi dau seama.Ma rog...nu exact 4 cm =]]

| ABCD122 a răspuns:

Ii tragi o bataie zdravana.

| Apac a răspuns:

I-ați prieteni cu tine, țoți stați în fața lui, cu bâte sau ceva. Pentru că e singur va încerca să dea cu spatele. În spate să fie un prieten cu un cuțit. Restul se înțelege, dar vezi să nu cumva să-l înjunghiați, e doar disciplinar, îi ții o morală când e cu el la gât. Îți zic că merge.