| Bolea_Daniel_1984 a întrebat:

as dori si eu sa stiu daca se poate face bani din youtube daca da cam cati as face pe 1000 de vizionar pe abonati si pe likuri Si cu ce as putea incepe sa deschid un canal MS happy

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......u-ce-bani/

Nu vreau sa stau sa explic iar fiecare detaliu legat de youtube tinand cont ca e foarte tarziu si trebuie sa ma duc la somn, sa ca n-am timp.
Citeste acolo raspunsurile mele, si daca mai ai intrebari imi dai mesaj si te lamuresc, lucrez pe youtube si fac si profit de mai bine de 1 an, deci stiu ce si cum.

| Bolea_Daniel_1984 explică (pentru MenInShadow):

Ai putea sa imi lasi canalul tau aicea sau pe PM?

| MenInShadow a răspuns (pentru Bolea_Daniel_1984):

Scuze, dar nu dau canalul de youtube oricui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim 1$