| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma mananc pe mine insumi, dispar complet sau ma dublez la marime?

16 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Păi, de dublat cu siguranţă nu te dublezi, fiindcă mănânci ceva exista deja în tine.
Aşadar, o să dispari. (sau cel puţin o să mori)

| Felys a răspuns:

Ia incearca si dupa experiment ne spui si noua ce mai ramane din tine

| al3xander a răspuns:

Sunt curios cum ti-ai manca gura sau ti-ai digera stomacul. iar cu intestinele ce ai face, niste carnati?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E imposibil sa faci asa ceva.

| MisFit20 a răspuns:

Cum iti mananci gura, nu ti-ar fi scarba sa iti mananci intestinele. Nu te poti manca pentru ca ai o bariera fizica care te impiedica sa iti faci rauhappy

| zHeArTz a răspuns:

Scuze TPU dar nu ma pot abtine! Aceasta persoana este chiar cretina rolling on the floor ITI DISPARE INTELIGENTA SI TI SE DUBLEAZA PROSTIA MA! laughing

| Danzell a răspuns (pentru zHeArTz):

Meriti o medalie laughing mai bine nici ca puteai spune.

| ELEMENT3110 a răspuns (pentru zHeArTz):

Lol laughing

| ItIsAlright a răspuns:

Doamne... Cu siguranta te dublezi. Logic! Vei creste foarte mult in inaltime iar creierul se va micsora. Dar, doar daca ai asa ceva. Trimite-mi un mesaj ca iti dau nr. de telefon a unui psihiatru sau consulta un medic in legatura cu micsorarea creierului. Sa stii ca este destul de grav. Ai incercat sa iti mananci o mana? E buna? Hai ma ca glumesc dar ti-ar prinde bine sa te duci la medic. Multa bafta! LOL...

| Grigore666 a răspuns:

Deci e simplu te ei te tai cu cuțitul mâinile, picioarele etc dar vei muri din cauza pierderi de sânge.Dar de ce tu ești canibal sau vrei sa experimentezi?

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Nu mai pot de ras

| Mada96Madutza a răspuns:

Ce intrebare stupida rolling on the floor
Doamne fereste ce specimene avem printre noi...laughing Fara suparare laughing

| unsernamecontre a răspuns:

Dispari doar 98% restul iti ramane afara

| emin3nt a răspuns:

Logica spune ca orice mananci transformi in rahat, asa ca cu siguranta nu te vei dubla, ci vei fi o treime de rahat, adica iti dispare 2 treimi din corp :) www.amuzant.forum-romania.eu

| Danielb876 a răspuns:

laughing Cat de stubida intrebare rolling on the floor