| MrHello a întrebat:

Dati-mi idei de jocuri/aplicatii/chestii pe care le pot juca pe PC, nu din acelea de pe siteuri cu grafica de **** happy.
Funda.

6 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Uite niste jocuri:
-NFS
-FLATOUT
-SIMS
-GTA
-TARZAN
-ALIEN SHOTTER
-SERIOUS SAM
-MORTAL KOMBAT 4(astea sunt jocuri pe care le-am incercat eu si au fost chiar grozave)

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Si mai e si CRAZY TAXI, foarte tare, sper ca te-am ajutat.

| alexandrualind a răspuns:

Gta
Minecraft
Call of Duty
terarria
Need for Speed

| EneCristian a răspuns:

Nu stiu ce pc ai dar in fine Cs Go, League of Legends, Dota 2 ( doar astea 3 iti ocupa tot timpul) World of Warcraft, Single player: Mafia 2 si The godfather( jocuri foarte bune)Starcraft 2 merita, Resident evil 4, fallout 3 si 4.
Alte genuri: HeartStone, Dirty Bomb, Far cry 3, Civilization series si chiar si Rome total War si SHogun, War Batman, archem, Gta 5 si 4, Scrap, Mechanic si in final poti incerca si un Arma 3 daca chiar te tine pc-ul si esti pretentios cand vine vorba de grafica.

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

1. Far Cry.
2. Minecraft.
3. GTA
4. Fallout.
5. Cossacks
6. Age of Empires.
7. StarBound.
8. Spore
9. DOOM
10. Red Alert
11. Jocuri Indie (de pe GameJolt)
12. FNAF
13. Project Cars
14. Halo 5: GUARDIANS
15. Rise of the Tomb Raider
16. METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
17. STARCRAFT II: LEGACY OF THE VOID
18. BATMAN: ARKHAM KNIGHT
19. QUANTUM BREAK
20. Mortal Kombat.
21. UNCHARTED 4: A THIEF’S END
22. THE WITCHER 3: WILD HUNT

| Burduhos_Nicu_1975 a răspuns:

Outlast; FIFA 16; GTA 5; call of duty