| didoyeneas a întrebat:

Salut.Vreau sa fac o comanda de pe un site din china.Inca nu mi-am ales site-ul, astept sa imi spuneti care este mai bun si care face livrari mai rapid.Nu stiu cum se procedeaza,daca este cineva care a facut comanda,il rog sa imi explice detaliat,ce fel de card iti trebuie,trebuie sa ai dolari pe card neaparat, de unde ridic pachetul..tot! Va rog! Multumesc

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ebay.com Majoritatea vanzatorilor sunt din Asia. Iti trebuie paypal si livrarea daca e gratuita tine mult, gen o luna jumate, daca platesti mai mult pe ea vine mai repede.

| didoyeneas explică:

Si unde vine pachetul? De unde il ridic? Imi trebuie dolari pe card, sau pot sa am decat lei?

| Agnieszka a răspuns:

Recomand FedEx sau DHL, in principiu ai optiunea de a alege direct de pe site ce firma doresti sa iti livreze pachetul, dar poate site-ul respectiv lucreaza deja cu o firma. Recomand PayPal ca metoda de plata - este ca o banca online unde il poti conecta cu cardul tau si poti face tranzactii de pe card pe PayPal si invers.

| JapKaBC a răspuns:

Http://www.alibaba.com Gaseti tot ce vrei. De la produse pentru copiii pana la produse folositoare pentru ilegalitati! All in one! Pace