| ThEcRbOy a întrebat:

a inceput vacanta de vara si am nevoie de o ocupatie de care sa nu ma plictisesc vara asta sa fie un joc pe pc online, sau un sport, un hobby ceva va rog mult(am 13 ani) astept sugestii, cele mai bune au funda!

3 răspunsuri:
| TheFeeye a răspuns:

Chitara, eu asta fac in aceasta vara, bine iti trebuie chitarasi ma rog, trebuie sa fi pasionat de asa ceva thinking Nu stiu incearca ceva in aer liber skateboarding sau parkour ca tot ai la nume.
Nu iti recmand jocuri online sau mai stiu eu ce, pentru ca ai sa pierzi toata vara in fata caluatorlui si nu te vei recreea.
Noroc cu decisul :d!

| miranda a răspuns:

Poti sa iti faci un abonament la o sala sau la un bazin de inot.

| allysa a răspuns:

Depinde...ce iti place sa faci! Eu in timpul liber impletesk bratari din ata sau cauta o tabara de vara! Vacanta placuta