| simplu36712541 a întrebat:

Scrieti-mi si mie statusuri pentru prieteni falsi...

6 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Prietenii sunt construiti genetic sa-ti dea un sut in fund atunci cand te astepti mai putin.

| Im.GIulee a răspuns:

Poate iti e usor sa te ascunzi dupa un copac si sa ma minciunesti, dar nu iti este usor daca iti tai copaculwinking

| Meluma a răspuns:

Prietenii falsi sa dea buzz! Astazi fac prezenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai de unde sa alegi din Adda-pretenie fumata

sau adda-prietenie adevarata

straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://statusurimessenger.com Eu de aici imi i-au zilic statusuri pentru ca pun in fiecare zi altele .Dupa parerea mea cel mai tare site de statusuri! http://www.statusurimessenger.com daca nu merge primul link

Răspuns utilizator avertizat