| Lorenna88 a întrebat:

Se apropie ziua mea am decis sa o fac la un mic restaurant cu prietenele mele vom fi 6-8 peroane si vreau ca totul sa fie perfect si de aceea am nevoie de un pic de ajutor din partea voastra...
Recomandati-mi ce mincare sa comand?
Ce bauturi?
Si ce muzica?
IN ce sa ma imbrac?
Cum sa ma coafez
Luind in consideratie ca voi sarbatori dupa ore.
multumesc anticipat funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| qwerty101010 a răspuns:

Hei!
Nu iti stiu varsta, asa ca nu stiu daca este cazul sa comanzi alcool, insa luand in considerare faptul ca ai fi mai mare ai putea lua vina sau shot-uri de vodka. oricum asta depinde si de ce vor prietenii tai. Daca nu, poti sa iei sucuri (tot in functie de preferinte). Parerea mea este ca ar trebui sa fie orice gen de muzica, cel putin eu asa ma distrez la o petrecere ok din toate punctele de vedere. Poti sa porti fusta/rochie sau chiar pantaloni. Depinde in ce te simti tu cel mai bine, iar parul il poti intinde cu placa sau iti poti face niste bucle lejere care sa-ti stea bine. A, si inca un sfat: mai bine ti-ai sarbatori ziua in weekend sau vineri seara. Este mai ok decat pe saptamana, si nu trebuie sa va ganditi la faptul ca veti avea ore a doua zi. Sper ca te-am ajutat! Sa ai o zi buna si distractie placuta la petrecere! Pupici!

| qwerty101010 a răspuns (pentru qwerty101010):

Vin*, scuza-mi greseala.

| Lorenna88 explică (pentru qwerty101010):

Iti multumesc foarte mult ca ma-i ajutat

| qwerty101010 a răspuns (pentru Lorenna88):

Ma bucur daca ti-am fost de ajutor! :*

5 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Sucuri, muzica usoara si electronica, o rochita, un coc sau par lasat.

| PisicutzaMik15 a răspuns:

Pai ai putea sa comanzi pizza si suc si oe imbraci in ceva lejer cum te imbraci toata ziua nu iti trebuie o tinuta anume