| Kenzorel112 a întrebat:

Stiti pe undeva prin Iasi un magazin ca sa cumpar un catelus mai mic adica pui da nici chair cat juamte din mana. Dati-mi link-ul magazinului sau adresa. Sau magazine din Iasi care pot viziona si pe ent catei. Multumesc.

4 răspunsuri:
| George_Caleb_1966 a răspuns:

Maxipet

| CalinBerindean a răspuns:

Cel mai bine cauti pe internet caini, eu am bichon si sunt multe sit-uri unde ii gasesti de ex : eMAG, mercador etc.

| Indragostita2000 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un chuaua si poti sa ti-l cumper de la orice magazin! Daca doresti un exemplu cauta pe internet rase de caini si acolo iti da vanzatorul si stii ce ai de facut in continuare!

Răspuns utilizator avertizat