| GBoB a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam prosteasca dar unde si-a vadut Eminem sufletul?

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

De ce ai crede ca si-a ''vandut sufletul''. Acestea sunt niste mituri prostesti, niste lucruri care evident nu pot fi reale pentru ca sunt imposibile. Eminem e, la fel ca altii, pur si simplu un artist de calitate. Ar fi bine sa nu mai pleci urechea la orice scrie pe vreun site dubios sau pe altulhappy.

| Happyjump a răspuns:

Presupun ca te referi la illuminati, toti marii cântăreții si-au vândut sufletul diavolului, e prețul succesului, oricum mie imi place Eminem, e un rapper excelent

| Ottakringer a răspuns:

Masonilor!

| eviltwinnn a răspuns:

Eminem si-a vandut sufletul diavolului, cel putin asta spune in melodia Say Goodbye Hollywood -> "I sold my soul to the devil, i'll never get it back".

| Sheriarty a răspuns:

La amanet.