| Vlad_Crasmaru_2001 a întrebat:

Sunt ceva riscuri daca instalez Tor Browser? Vreau sa intru in darknet sa vad por*o cu minore. Sunt curios. Foarte curios. Se poate intampla ceva? Astea cu raspunsuri la misto mai da-va dracu.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Majoritatea fisierelor care umbla pe darknet sunt urmarite din momentul in care sunt deschise in calculatorul tau.Este foarte bine monitorizat acest nivel al internetului.Nu cred ca vrei sa iti asumi riscul.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Eu, pe laptop, am si nu-i problema.

| doctorandus a răspuns:

Poti primi mancare gratis si cazare tot gratis.

| Florentina9210 a răspuns:

Il poti instala. Si da, sunt riscuri. Navigarea pe DW e foarte riscanta. ''Por no cu minori'', ce naiba, dude? ce poti vedea acolo?

| Florentina9210 a răspuns:

Ba, ce nesimtit esti. Ce poti vedea la o tipa de varsta aceea?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

2001 deci nu are mai mult de 15 ani.

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

A, stai ma. El cauta fetite de varsta sa. Nu trebuie sa il judecam.laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Cine stie, poate cauta si fetite de +11 anilaughing)

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Poti primi un titlu de Pedobear pe viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciun risc, daca.l instalezi.Risc este daca navighezi prin tenebrele internetului.

| andrei690 a răspuns:

Femeia este vazuta ca un obiect si de acolo asemenea comportamente. Sa fi femeie in ziua de astazi este un chin. Da, sunt riscuri daca il instalezi : poti strica propriul computer, te supui unei conspiratii al carei obiect pot fi si sora sau verisoara ta ( Ti - ar place sa o vezi acolo? ). Nu in ultimul rand se distruge propriul eu : spiritual si biologic... Las un material : https://m.youtube.com/watch?v=EhfHuN7ul5I
Sunt lucruri mai placute, mult mai placute decat acele materiale si cel mai important : morale si conforme firii omului... Cele spirituale...