| papuciirupti a întrebat:

V-ati gandit ce faceti de sarbatori?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Petrecem cu familia si prietenii pe malul piscinei!

| Drimmero a răspuns:

Habar nu am/

| Clorox a răspuns:

Nu, cred ca o sa fiu tarat la petreceri, dar cum nu-mi place sa petrec si sa fiu langa alte persoane am sa refuz si am sa-mi iau o sticla de Jack si stau acasa!
Tu?

| papuciirupti explică (pentru Clorox):

Eu incerc sa ma impart, pana pe seara am sa stau cu familia acasa iar seara am sa ies cu prietenii undeva sau stam la unul acasa care o are libera laughing)

| Mieeez666 a răspuns:

Nimic interesant...cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muncesc. Yeeey, ce fericire! O sa intru in noul an înconjurată de necunoscuti și de Crăciun probabil la fel va fi.

| papuciirupti explică (pentru anonim_4396):

Atata bucurie man! laughing)
nu am spus ca o sa-l facem impreuna dar nici nu neg laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru papuciirupti):

laughing)) posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa stau in pijama si o sa mananc tort si pizza de Craciun iar de Anul Nou probabil o sa adorm la 10-11 ca in fiecare an. E foarte palpitant, stiu. Urasc sarbatorile.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O sa ies in oras sa ma întâlnesc cu prietenii.

| Felissa13Eden a răspuns:

Eu cred ca raman cu tata acasa, bem putin, ne uitam la filme de Craciun si ne holbam la zapada, in cazul in care ninge.
Nu prea is genul petrecaret, dar pentru unii chiar e frumos sa petreaca in grupuri de prieteni big grin

| papuciirupti explică (pentru Felissa13Eden):

Intr-adevar. nu poti cumpara ziua de craciun petrecuta cu familia cu cea petrecuta cu prietenii, eu le vreau pe ambele, in prima parte a zilei pana mai pe seara cu familia iar dupa cu prietenii

| aCek1ng a răspuns:

Eu unul voi petrece alaturi de familie, nu ne vedem prea des fiind in prezent la o facultate din alt oras.

| Claudiu1905 a răspuns:

Beau si ma bucur ca tampitu ca a mai trecut un an