| anonim_4396 a întrebat:

Va plac plimbarile in aer liber in locuri cu multa verdeata(de ex zone de campie, padure...)in care sa va simtiti mai linistiti, mai liberi si mai binedispusi?

Răspuns Câştigător
| Giuly_3112 a răspuns:

Eu una da Ador lucru asta pentru ca tot ce vad in jurul meu este verde:X si este foarte linistit vara imi place mai mult pentru ca e cald si stau toata ziua pe iarba si ma uit la nori :X:X:X:X: tie iti place?

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca mai am si o carte buna in mani nu mai plec de acoloday dreaming

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

In Bucuresti ies cu bicicleta la plimbare in parc de cate ori am ocazia, dar tot undeva la munte visez...

| Malvina24 a răspuns:

Da imi plac foarte mult si din pacate acum cu scoala nu prea am timp de acele iesiri! am nevoie de relaxare sa fiu doar eu cu ''natura'' insa am prea multe pe cap sa pot sa-mi ofer o asemenea ''relaxare'' abia ast sa vina vacanta de vara

| LuS[z] a răspuns:

Da si sunt chiar indicatebig grin

| Shuellen a răspuns:

Dupa o saptamana de scoala de avut o baba pe cap cate 3 ore pe zi si romana si diriga iti zic eu ca trebuie neaparat o astfel de relaxare...Singura sau cu familia mai mult imi descarc bateriile decat sa le umplu...prefer cu prietenul sau cu amicii sau verisorii:X:X ce misto ar fi o zi de-asta cu soare si sa bata vantul acum ca simt ca mor imi bubuie capul:X

| powergirl a răspuns:

Mie im lipsesc ff mult abia ast vara

| Alien a răspuns:

Mie nu-mi place!

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Normal, si inca ce-mi plac acele plimbari, dupa atata stres e bine si asa o plimbarica, cu cineva drag, un prieten, ceva... minunatwinking doar sa fie si vremea frumoasa:X

| sweetale12 a răspuns:

Acuma m-as duce sa ma plimb daca ar fo dupa mine...hee hee dar nu-mi permite timpul ( mai exact scoala ) +__+

| LaMLaMlaMa a răspuns:

La inebunie! cui sa nu ii placa asa ceva?:-D

| lily1970 a răspuns:

Intr-o zona de munte cu paduri de brad, intr-adevar te simti liber si linistit si-ti incarci bateriile mai ales dupa ce muncesti cate-o saptamana in conditii de stres si intr-un mediu poluat.

| ionikutza a răspuns:

Da mi-e imi plac plimbarile in special la munte.Acolo este un aer tare si foarte bun pentru plamani si ma simt foarte linistita parca nu as avea nimic pe cap(probleme). Daca as fi stat la munte si nu in poluatul asta de bucuresti m-as fi plimbat zi de zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai, desigur! Nu cred ca este persoana careia sa nu-i placahee heewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac mult de tot, dar acum in prezentul pe care il traiesc, nu am finante pentru asta, mi-au placut dintotdeauna muntii, cand eram copil mergeam in excursii mereu, era asa de frumos! visez cateodata ca merg pe o potecuta de munte si ajung la o cabanuta mica, cu cerdac si flori la balcon, si care este a mea...acolo ar fi oaza mea de liniste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, si mie imi plac enorm de mult asa plimbari si-mi aduc aminte anii trecuti cand impreuna cu surorile mele si prietenele noastre alergam mai toata ziua pe campul din apropiere unde locuim noi si mai mereu stateam pe acolohee hee...intr-adevar e ceva minunat si cu adevarat...linistitor happy

| Lucifer a răspuns:

Hehe... Poiana Bv si Cheile Rasnoavei sunt locurile mele preferate pentru gratare si plimbaribig grin

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Ador sa stau vara la bunici in livada de ciresi day dreaming pe leagan cu tot aerul curat este foarte linistitor si ma simt binedispusa