| Andr33 a întrebat:

Va place serialul ANIELA?
Ati urmarit primele episoade?
Daca da, cum vi s-a parut thinking
Credeti ca aceasta telenovela de epoca va avea un mare succes? Sau nu are sanse?

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

star da am scis bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place serialu; l de epoca nu l-am urmarit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Por
favor este novela va tiener un gran exito

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa vad filmul pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aniela e ce-a mai cool tenelovela.si pot jura ca va avea succes, asa ca va dau un sfat URMARITI TOATE EPISOADELE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a parut foarte frumos si cred ca are sanse de a avea un mare succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are un mare succes e supper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place e interesant pup actori si mai ales radu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca va avea, desi au fost unele episoade socante, va avea succes dar cred ca ar trebui sa ii dati macar o sansa acestui seria, sa stiti ca nu muriti daca doar incaercati si credeti-ma merita.Nu va luati dupa toti ceilalti aveti personalitate.

Da v-a avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca va avea mare succes in contioare cu a avut si pana acum pup toate personajele din aniela mai mult pe aniela radu niculina si nu-ti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ador aceasta poveste de dragoste. eu stiu cine a violato pe Aniela.conu Iorgu pentru ca in acea seara a venit schiopatand dupa ce ia infipt Aniela ciobul in picior!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamna Stela Popescu face un rol extraordinar! Are atata umor, atata naturalete! Asisderea si doamna Florina Cercel! Le ador pe amandoua.Imi place mult cum joaca si domnii Marin Moraru si Dionisie Vitcu. Cea mai proasta inspiratie in distributia unui rol atat de important, este Radu Vulturesco: figura neandertalica, nedezvolata, piticot, slab...nu inspira deloc barbatie, iar cu actoria n-are absolut nimic, nimic in comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am privit totate episoadele si ador acest serial! eu zic ca are mult sanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place serialul aniela foarte mult am urmarit primele episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place serialul aniela foarte mult am urmarit primele episoade mi s-a parut minunat si cred ca aceasta telenovela va avea un mare succes

| alina_4449 a răspuns:

Va avea un ffffff mare succes la publicul spectator si telespectator

| alina_4449 a răspuns:

Da/va avea cel mai maresucces!