| maryana5 a întrebat:

Vine Miley Cyrus in Romania? Daca da, spuneti-mi cand?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Nu, este foarte ocupata, isi taie unghiile de la picioare.

269 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toamna 2009 la bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit intr-un sait ca miley cyrus va veni in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam proasta, fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca vine...
PE SITE ul evz- evenimentul zilei, scrie: Miley Cyrus, adolescenta vedeta americana cunoscuta in special pentru rolul sau din serialul si filmul Hannah Montana dar si pentru noua sa inclinatie muzicala va sustine un concert in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semneaza petitia si poate va veni http://www.petitieonline.ro/petitie-p21883051.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca Michael Jackson si Madona au putut sa vina, trebuie sa vina si Miley Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vine. si stiu cand. intra pe e-mailul meu maria_san5@yahoo.com, si ati voi spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, vine in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mylei cyrus esti ce mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rroxi43, trezeste`te happy ea nu mai face scoala de ceva vreme si in malibu statea in seria hannah montana. ea locuieste in los angeles. de fapt aucm observ ca toti spuenti ca merge la scoala straight face. ma rog, vine acum, in toamna dar nu se stie cand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca vine in toamna asta sau pe 2 aprilie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va veni prin noiembrie... iar ceilalti nu mai fiti rautaciosi pentru ca are talent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap pai vinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga milei te rog raspunde-mi si adauga idul meu micutubruno ca sunt cel mai mare fan sau macra raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi. ei bine sincer am auzit ceva zvonuri ca ar putea sa vina dar nu stiu as vrea din tot sufletul :x. ma poti contacta la id simina20h2o sau la hi5 http://doolcefourever.hi5.com :-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe 12 10 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu se stie cand inca nu este sicur ca miley cyrus va veni in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa ma credeti dar eu am facut rost de id ul ei de mess si mi a dat si id ul ei cel nou acum cateva saptamani am intrebat o daca o sa vina vreo data in romania si a zis ca vine in200010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vine pe 3 iulie 2 mi zece tomna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred si sper ca da pentru ca e idolul meu si as da ori ce sa merg la concertul ei deoarece sunt cel mai mare fan, nimeninu o place mai mult ca mine e super si o iubesc daca as cunoasteo ar fi ca sora mea mai mare.Si nu stiu ce mas puteaface fara muzica ei si chiar vreau mai mult ca ori ce pe lume VREAU SA MERG LA CONCERTUL EI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes 17 november Iam miley! swettie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap vine pe 14 noiembrie anul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in 9 aprilie la toamna in 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea e o proasta ne vinde cu presul dao in colo. e o mincinoasa si cosuroasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai verisoara mea mia care sta in USA chiar vecina cu miley mi-a spus ca vine la anul in toamna pe 28 septembrie.Ma bucur ca te-am putut ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, verisoara mea din USA care este vecina cu miley mi-a spus ca vine la anul in toamna pe 25 septembrie.Ma bucur ca te-am putut ajuta.si eu sunt un fan miley.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni in anul 2010 pe la noi iar eu merg la concert...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigura ca vine.sunt cea mai mare fana hannah montana