| maryana5 a întrebat:

Vine Miley Cyrus in Romania? Daca da, spuneti-mi cand?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Nu, este foarte ocupata, isi taie unghiile de la picioare.

269 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maryana5, nu asa se procedeaza, oamenii au avut bunavointa sa iti scrie aici chiar daca au stiut sau nu raspunsul, nimeni nu te-a jignit. Pentru ce arunci cu atatea "Stupid" in stanga si in dreapta?! Asa ceva nu am mai vazut, sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine... uitati-va pe site-ul mileycyrus.com si dati la lista turnelului...acolo o sa vedeti unde va concerta si canta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu vine eu am vorbit cu emily osment pe mes si imi a zis ca nu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noul idol al adolescentilor americani, cantareata si actrita Miley Cyrus, va veni in Romania in toamna, anunta site-ul Evenimentul Zilei, care citeaza surse de pe piata de publicitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da; vine in toamna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in Bucuresti in toamna, dar data inca nu sa anuntat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la toamna... siiiiiiiguuuuuuuuuurrrrrrrr... si id ei e miley_milz_cyrus23

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley va veni in toamna anului 2009!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea eu sa vina dar nu are nici un concert in toamna in romania
informatia este luata de pe site-ul oficial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As spune....sa vin in mangalia la CALLATIS(scoica) si as vrea sa vine in octombrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate toate lumea se roaga ca miley sa vn in orasele lor ma fiti multumiti k vn si la buc de parca nu exista masini MILEY TE IUBESC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus vine in toamna in romania.cred ca pe 10-11 octombrie. daca vreti sa stiti cititi popcorn acolo scrie de tot ce aveti nevoie.de fapt miley cyrus vine in bucuresti dar nu se stie daca va veni vreodada si in alte orase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 septembrie 2009.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus va veni mai mult ca sigur in Romania pentru ca mama mea lucreaza la o casa de bilete si este mai mult ca sigur ca deja au vorbit sa aduca bilete pentru concertul ei din toamna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 19 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va veni in toamna niui asa cai tare fetelor bineinteles ca sper sa vina inainte sa in ceapa sc ca eu sunt in busuresti bar normal sunt din baicoi care este aproape de ploiesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in toamna cred. asa am citit nu mai stiu ce articole pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey...stiu ca nu ma crede nmn dar eu am ID ei si mi-a dat kmr web si chiar ea era(nu mint*)a zis ca a fost in bucuresti in anul 2008.si i s-a parut uimitoare romania...si a zis ca cel mai probabil va veni in 2010 nu stie sigur daca vine in 2009...si cautati pe google asa:miley cyrus in romania 2008... apoi va apar multe variante... dati pe una click si o s vedeti k scrie k miley vine in toamna 2009 la noi in romania alaturi de jonas brothers si actori din high school musical... mi-a facut placere sa va dau sfaturi adevarate...nu k altii*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa vina in toamna 2009. O sa ma duc la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultati cine are numarul de telefon al lui miley cyrus sunatios si daca stiti engleza spuneti sa faca si un concert in romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni pe 15 octombrie s-ar putea ca nu stie nici ea sigur ca este ocupate(sursa:insasi miley cyrus)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca va veni. De unde stiti voi ca nu vine? Macar pe internet a scris ca vine. Si ca raspuns pentru maryana5 vine in toamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie va spun o data miley cyrus nu vine in romaniaaaa eu am informati originale ca nu vine pentru mai multe detalii intrati pe adresa mea de mess stefan_georgesu2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni in bucuresti mi-a spus chiar ea si am si citit pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca vine pentru ca are multe concerte in londra etc... da mai visam in continuuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are turneu in Europa. Eu mi-as dori sa vina si in Romania, dar cu siguranta concertul il va sustine la Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vine am auzit ca vine pe data de 19 sept. 2009 la ora 19:00 la bucuresti la sala palatului si am mai auzit ca va fi si jonas brothers, selena gomez si demi lovato