| maryana5 a întrebat:

Vine Miley Cyrus in Romania? Daca da, spuneti-mi cand?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Nu, este foarte ocupata, isi taie unghiile de la picioare.

269 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sebtembrie, la toamna, vine! deja se vand bilete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idola mea Miley Cyrus vine in Romania in toamna anului 2009! nu e super?!>>>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vine in toamna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am vb cu ea pe mess si a zis ca va veni pe 3 iulie! si a zis ca imi pastreaza un loc in culise!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am auzit ca vine in toamna in bucuresti!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa vina in 13 iulie asa ca pregatityva dragilor cumparaty bilete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hnah montana o sa vina in romania la toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OF LA TOAMNA CE NU INTELEGI POTI SA CAUTI PE NET

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. vine in toamna. asa mi-a spus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi credeti ca vine la voi astia care loc la mama naibii?/ vine in buc lol k doar e capitala:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toamna sperrrrrrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop nu are romania in turneul din 2009 decat anglia uitati-va pe www.mileycyrus.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley va veni in Bucuresti pe 3 Iulie pentru premierea "Hannah Montana:The Movie" si cu aceasta ocazie va sustine si un concert. Mi-a zis toate acestea mie pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cel putin pe un se-it am ca 79% da si 21%nu deci cred ca vine sigur in orcecaz sunt fan Miley si ea nu isi lasa nici fani dina o tara mica ca Malt dar nici pe cei din Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa va veni sigurrrrrrrrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley va veni la concert in toamna nu se stie cand dar pe 3 iulie 2009 filmul hannah montana fi pe marele ecrane de cinema in toata romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap vine la tine acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca vine, dar daca da ar fi super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate o sa vina in toamna di 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love you miley cyrus! sper sa vina si cred ca o sa vina! daca nu merg la concert mooooooooooooorrrrrrrrrrr! da sunt tostusi optimista! i love youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu miley!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu cred dar sper. Daca stiti ceva anuntati-ma id-ul meu e:andrutza_puf_2009.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe data de 17 august Miley Cyrus va sustine un concert la Bucuresti la Arenele romane iar pretul unui bilet va fi intre 35 lei si 80 de lei.anunt oficial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sper sa vina in septembrie ...sa pot ajunge la concert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, vine in octombrie(I LOVE YOU MILEY)si vine la bucuresti:-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa anuntat ca va veni in toamna dar nu stiu pe ce data?! dar au zis ca o sa vina! vreti sa vb cu ea? accesati sit-ul :www.mileyworld.com! puteti sa vb cu ea numai daca dati bani si puteti sa o intrebati dac o sa ina aici in romania si sa va mai spun ceva miley nu are yahoo nu are id nu are email are sit! deci intrati pe el dati bani si puteti sa vb cu miley cat vredti este adevarat! atata tot PAA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vorbit pe myspace cy ea si a zi anul urmator! s-ar putea pe la mislocu anului happy daca nu credeti nu ma intereseaza treaba voastrawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate..vine iN romannia in septembriestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toamna