| sorin_2986 a întrebat:

Vine svarsitul in 2012?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Numai Dumnezeu ştie, dar stai întâi să trăim până atunci. Va veni când ne vom aştepta mai puţin.

20 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Leonardo da Vinci a prezis că la 1 noiembrie 4006 se va produce sfârşitul lumii. O cercetătoare de la Vatican, Sabrina Sforza Galitzia, susţine că indiciile referitoare la această predicţie se află în pictura "Cina cea de taină", relatează The Times. http://www.tvr.ro/articol.php?id=78534&c=146

| Cσσкiє a răspuns:

Despre ziua aceea şi despre ceasul acela, nu ştie nimeni, nici îngeri din ceruri, nici fiul, ci numai Tatăl. Dacă am citi cuvântul lui Dumnezeu ne-ar fi uşor să aflăm adevărul.

| Razvan a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni cand Guta va trece in nefiintalaughing
Da-i un "cauta" in dreapta sus sa vezi sutele de intrebari pe aceeasi temawinking

| Bishop a răspuns:

Sunteti in urma cu stirilehee hee
cica nu mai vine in 2012, vine in 4000 nu stiu cat, ca cica a dezlegat nu stiu cine, "mesajul" ascuns in tabloul "Cina cea de taina". Oricum eu nu cred in asa cevahee hee

| Pho3nix a răspuns:

Intreaba-i pe mayasi.

| Alex_7297 a răspuns:

Nu vine sfârşitul lumii în 2012, stai flex!

| AndutzaAndu a răspuns:

Numai Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumiiwinking.

| SunShine_3102 a răspuns:

Da de ce intrebi tu?

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Abia astept ca sa vad daca sunt sau nu nemuritor

| adinescu a răspuns:

Sfasitul poate fi in timp c citesti c am scris eu avand in vedere ca ne poate lovi un asteroid in orice clipa

| elenahd a răspuns:

Stai linistit nu vine nici "svarsitul" si nici sfarsitul, stai linistit. Dozeaza-ti toate fortele si cunostintele intelectuale pentru a-ti face un viitor deoarece vei mai trai mult si bine pana la venirea sfarsitului.

| liveincolors a răspuns:

Pe masura ce ne apropiem de 2012, aud tot mai multe intrebari de genul asta.
Eu nu cred ca o sa fie nici un sfarsit. Numai Dumnezeu stie cand va fi.

| alyn_5885 a răspuns:

Poate veni in fiecare an, nu numai in 2012 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vine cu trabantuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni candva, deoarece planeta noastra nu mai rezista la toate lucrurile de genu: poluare... incalzirea globala.topirea ghetarilor. dar nu se stie cand va fi acest sfarsit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, chiar daca va veni, pe tine nu te anunta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No sa vina nici un svarsit de lume.asa si aspus si in 2001 ca o sa viba svirsitul lumii.asaca stati linistiti si nu va ginditi la prostii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorin traesteti viata si nu te gindi la prostii... Cei care sunt asa de destepti, si stiu mult de ce nu preintimpena toate nenorocirele care se petrec sa scape lumea de tuname s. a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca vine "Svarsitul"!