| Lovely_6403 a întrebat:

Voi aveti animale? Daca nu, cu ce animal ati vrea sa va petreceti timpul?

13 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Am o pisica insa mi-as dori sa am un tigru siberian, preferabil alb... laughing

| IoanaTempah a răspuns:

Buna Lonely happy

eu as vrea cu un caine husky siberian love struck

u?

| PredatoR a răspuns:

Am avut un caine lup dar mi-a murit asta vara, avea 12 ani, si in primavara imi iau un Rottweiler, am si un acvariu...happy

| Kesariona a răspuns:

Am un hamster love struck

| Nicole a răspuns:

Salut,eu am un papagal.Dar din pacate parintii nu ma lasa sa tin alt ceva in afara de papagal sau pestisori in casa, pesti n-am si n-am avut niciodata dar cred ca sunt draguti :X
Mias dori foarte multttt un caine yorshire terrier sau un coker spaniel, daca nu macar o pisicuta.
Tu tii animal in casa? Ce tiai dori cel mai mult?happy
Pa pa happy

| Nelutsa a răspuns:

Catelul este cel mai bun prieten al omului, insa pisica cu multa blana ar fi un animal foarte bun de companie.Parerea mea. fundita?

| Bylok a răspuns:

Am doua pisici si un iepuras

| ღdiaღ a răspuns:

Ok eu am pisica, dar mi-ar placea mai mult sa am un caine.

| LordJohn a răspuns:

Golden retriver

| Lovely_6403 explică:

Cateii sunt cei mai buni prieteni ai omului... si niciodata nu o sa se schimbe asta. ( sunt si destepti ). Eu mi-as dori un bichon

| alinus10 a răspuns:

Am un catel foarte dragut, jucaus si ascultator. :X

| fafnir a răspuns:

Poi... eu nu am XD Dar au parintii multi caini si am si eu grija de ei. Caini mi se par animale bune de companie. Nu iti recomand sa iti iei daca nu esti o persoana responsabila. O sa fie o experinta neplacut pentru tine si pentru animalul in cauza. Si imi plac aproape toate animalele, cam tot ce e viu merita intelegere din partea noastra.

| ศฤฏฯววศ a răspuns:

Eu am un catel dala ciufulit cu funda albastra sus alb:X